Naše česko-anglické jesličky umožňují naprosto individuální přístup pro každé děťátko. Jesle v Trojské labuti jsou pro děti od 12 měsíců věku. Paní učitelky mají zdravotnické vzdělání (zdravotní sestra, držitelka certifikátu Červeného kříže a další). Naším cílem je vytvořit pro děti rodinné prostředí a věnovat všem maximální pozornost a péči.

Důležitý je i pravidelný kontakt s anglickým rodilým mluvčím, který dítě postupně připravuje na budoucí komunikaci v anglickém jazyce. Jako velký bonus vnímáme participaci hlasového pedagoga, který v naší školce působí a pomáhá předcházet vzniku hlasových a foniatrických poruch dětí. Na jeho práci poté navazuje v období vstupu dítěte do mateřské školy školní logoped.

OTEVÍRACÍ DOBA OD 7:30 DO 18:00 HOD.

V jeslích vytváříme prostředí, ve kterém se budou děti cítit přirozeně a budou se zdokonalovat v potřebných dovednostech s ohledem na jejich individualitu, díky kvalitnímu vzdělávacímu programu vytvořeného pro děti tohoto věku. Angličtina na úrovni seznamování je součástí docházky jesliček Trojská labuť.

  • Láskyplné prostředí s kvalifikovaným personálem a v malých skupinkách
  • Od malička jsou děti v kontatku s rodilými mluvčími.
  • Podporujeme rozvoj děťátka po stránce psychomotorické, poznávací a sociální, přiměřeně věku a individualitě dítěte.
  • Snažíme se o rozvoj dítěte po všech stránkách, učíme jej základním hygienickým a sociálním návykům.
  • Kontakt s ostatními dětmi ve velmi malé skupince.
  • Zdravý pohyb na zahradě.
  • Zdravá a kvalitní strava.
  • Zaměření se na celkový rozvoj - zvukové hry, zpívánky, tvořeníčko, ostrov objevů, pohybové aktivity, tanečky, angličtina.
  • Rozvíjení jemné motoriky - úchopy, malování, koordinace pohybu, logiky -puzzle, vkládačky, speciální hračky.

Novinky a zajímavosti

NOVÝ ŠKOLNÍ ROK 2017/2018

Ve školkách nám začal nový školní rok a my jsme ho přivítali 4. 9. 2017 ve velkém stylu. Jsme rádi, že jste s námi ve školce Trojská a Průhonická labuť. Více fotek z prvního dne naleznete v galerii.

TERMÍNY TŘÍDNÍCH SCHŮZEK

18. 9. 16:30 Trojská labuť - tříleťáci a čtyřleťáci / 18. 9. 18:00 Trojská labuť - před předškoláci / 19. 9. 16:30 Trojská labuť - jesličky / 19. 9. 18:00 Trojská labuť - předškoláci / 20. 9. 18:00 Průhonická labuť - předškoláci

OD ŘÍJNA 2017 ZAČÍNÁ KERAMIKA

Máme velkou radost!!! Od měsíce října si s dětmi budeme užívat keramickou dílnu, protože jsme do školek pořídili keramickou pec, kroužek povede naše výtvatnice Terezka a moc se těší na jejich šikovné ručičky.

Jedinečný projekt centra Trojská labuť

tvoří soukromá anglická školka, česko-anglická školka a jesle pod vedením rodilých mluvčí a certifikovaných pedagogů. Soukromá jazyková školka Průhonická a Trojská labuť je součástí MENSY ČR pro všestranný rozvoj nadání u dětí. Mateřská škola Trojská a Průhonická labuť je akreditovaným zařízením pod MŠMT ČR podle zákona č. 561/2004 Sb.

 

Dále u Nás najdete:

JEDINEČNÉ PROSTŘEDÍ – VÝUKA AJ S RODILÝMI MLUVČÍMI – UNIKÁTNÍ ZÁJMOVÉ KROUŽKY

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.