Koncepce vzdělávání a výuky anglického jazyka v Trojské labuti se zaměřuje na rozvoj potenciálu, talentu a nadání u dětí. Každá třída s max počtem 8 dětí je vedena rodilým mluvčím, speciálně vybraném pro dané téma či kroužek. Vzdělávacím záměrem je navodit cizojazyčné prostředí, které budou děti vnímat jako své přirozené. Veškerá výuka je vedena pouze v anglickém jazyce s anglickými rodilými mluvčími, kteří mají pedagogické vzdělání. Lektoři anglického jazyka mají certifikáty opravňující k výuce cizího jazyka dětí předškolního věku.

Děti pracují v malých skupinkách pouze s rodilým mluvčím podle daných vzdělávacích celků, které jsou vytvořené na míru.  Činnosti provádíme pouze v angličtině a tak se děti pomocí hudby, písniček, říkadel a her nenásilně učí cizímu jazyku. Během procházek, výletů, akcí, volné hry, pobytu na zahradě jsou s dětmi pouze rodilí mluvčí. Motivujeme děti tak, aby byly fascinovány novými podněty, zažily spousty zážitků. Díky tomu přijímají cizojazyčné prostředí lehce a jako něco běžného. Ve školce máme pět rodilých mluvčích s dlouholetou praxí s dětmi předškolního věku - na jejich medailonky se můžete podívat ZDE.

OTEVÍRACÍ DOBA 7.30 - 18:00 hod

Z anglické školky děti odchází do základní školy:

  • nadstandardně připravené do školních lavic, díky kvalitnímu předškolnímu programu,

  • plně mluvící v anglickém jazyce,

  • anglický jazyk vnímají jako svůj vlastní (společně s českým), tedy myslí anglicky

  • mají přirozený přízvuk rodilého mluvčího

  • anglický jazyk používají v běžném životě, rozumí všemu, plně se vyjadřují a nebojí se anglicky mluvit

  • s velikým rozhledem v nejrůznějších dovednostech, díky našim exkluzivním zájmovým kroužkům

Novinky a zajímavosti

NOVÝ ŠKOLNÍ ROK 2017/2018

Ve školkách nám začal nový školní rok a my jsme ho přivítali 4. 9. 2017 ve velkém stylu. Jsme rádi, že jste s námi ve školce Trojská a Průhonická labuť. Více fotek z prvního dne naleznete v galerii.

TERMÍNY TŘÍDNÍCH SCHŮZEK

18. 9. 16:30 Trojská labuť - tříleťáci a čtyřleťáci / 18. 9. 18:00 Trojská labuť - před předškoláci / 19. 9. 16:30 Trojská labuť - jesličky / 19. 9. 18:00 Trojská labuť - předškoláci / 20. 9. 18:00 Průhonická labuť - předškoláci

OD ŘÍJNA 2017 ZAČÍNÁ KERAMIKA

Máme velkou radost!!! Od měsíce října si s dětmi budeme užívat keramickou dílnu, protože jsme do školek pořídili keramickou pec, kroužek povede naše výtvatnice Terezka a moc se těší na jejich šikovné ručičky.

Jedinečný projekt centra Trojská labuť

tvoří soukromá anglická školka, česko-anglická školka a jesle pod vedením rodilých mluvčí a certifikovaných pedagogů. Soukromá jazyková školka Průhonická a Trojská labuť je součástí MENSY ČR pro všestranný rozvoj nadání u dětí. Mateřská škola Trojská a Průhonická labuť je akreditovaným zařízením pod MŠMT ČR podle zákona č. 561/2004 Sb.

 

Dále u Nás najdete:

JEDINEČNÉ PROSTŘEDÍ – VÝUKA AJ S RODILÝMI MLUVČÍMI – UNIKÁTNÍ ZÁJMOVÉ KROUŽKY

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.